Informacje na temat serwisu

Polityka prywatności

Ten serwis internetowy wykorzystuje Ciasteczka m.in. w celu utrzymania i zachowania sesji użytkownika. Są to standardowe mechanizmy wbudowane w system zarządzania treścią, w którym wykonano witrynę. Istnieje możliwość wyłączenia obsług Ciasteczek w Twojej przeglądarce, jednak może się to wiązać z ograniczeniem dostępu do niektórych treści i funkcji serwisu.

Witryna korzysta również z narzędzi analitycznych, które gromadzą automatycznie w celach statystycznych takie informacje, jak: adres IP użytkownika, system operacyjny komputera, rodzaj używanej przeglądarki czy rozdzielczość ekranu. Oprogramowanie to może również zbierać informacje o tym jak poruszasz się w serwisie (np. ile czasu spędzasz na wybranej podstronie). Dane te są wykorzystywane do podnoszenia jakości serwisu.

Prawa autorskie

Wszystkie treści publikowane w serwisie fotoswit.pl objęte są ochroną prawnoautorską. Dołożyliśmy wszelkich starań, by nie naruszać praw własności osób trzecich. Kopiowanie treści, przedruk lub inne wykorzystanie zamieszczonych na stronach informacji bez zgody ich autorów są zabronione.

Do budowy witryny wykorzystano własne materiały graficzne jak również zdjęcia z publicznie dostępnych bibliotek udostępniających materiały na zasadzie licencji otwartej, a także zdjęcia z serwisu Fotolia (obecnie Adobe Stock), na które pozyskano odpowiednie licencje.

Godziny pracy

Pn-Pt 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela - na zamówienie
Święta - nieczynne

O nas

Studio i labolatorium fotograficzne Foto Świt funkcjonuje we Wrocławiu nieprzerwanie od 1948 r.
czytaj więcej...